The Vampire Diaries RPG fan forum
Добре дошъл в сайта.Регистрирай се и се забавлявай!

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG fan forum
Добре дошъл в сайта.Регистрирай се и се забавлявай!
The Vampire Diaries RPG fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Създаване на вещер/вещица
Къщата на Каролайн ♥  EmptyСъб 11 Юни 2011, 09:09 by Бони Бенет

» Създаване на вампир
Къщата на Каролайн ♥  EmptyПон 14 Мар 2011, 12:10 by Джаред Блейд

» Другарче за РП!!
Къщата на Каролайн ♥  EmptyПон 03 Яну 2011, 21:34 by Катрин Гилбърт

» Създаване на върколак
Къщата на Каролайн ♥  EmptyВто 28 Дек 2010, 16:34 by Harper Collins

» Hot or not ( за предишния )
Къщата на Каролайн ♥  EmptyПон 27 Дек 2010, 16:32 by Катрин Гилбърт

» Оцени подписа на предишния
Къщата на Каролайн ♥  EmptyПон 27 Дек 2010, 10:28 by Деймън Салватор

» Just Caroline's stupid graphics.....
Къщата на Каролайн ♥  EmptyПет 24 Дек 2010, 18:36 by Бела ♥

» Търся (гадже,брат,сестра,някой за едната вечер)
Къщата на Каролайн ♥  EmptyПет 24 Дек 2010, 15:10 by Робин Чедуик

» Къщата на Бела ♥
Къщата на Каролайн ♥  EmptyЧет 23 Дек 2010, 14:47 by Бела ♥

Къщата на Каролайн ♥  1502233C

Къщата на Каролайн ♥

2 posters

Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Чет 16 Дек 2010, 16:38

Къщата на Каролайн ♥  340157787616b0ed448dzla
Хола
Къщата на Каролайн ♥  Beautiful-classy-living-room-decor-ideas
Кухнята
Къщата на Каролайн ♥  Image_White
Моята стая
Къщата на Каролайн ♥  Bova-cat09_bassa-39
Банята ми
Къщата на Каролайн ♥  5582.gif
Дрешника ми
Къщата на Каролайн ♥  Miley-cyrus-dress-room_23473727
Къщата на Каролайн ♥  Ermoumag_walkincloset_pink
Първата стая за гости
Къщата на Каролайн ♥  Feng_Shui_Bedroom_Colors
Втората стая за гости
Къщата на Каролайн ♥  D_5708
Банята за гости
Къщата на Каролайн ♥  Luxury-bathroom
Задния двор
Къщата на Каролайн ♥  White-house-rose-garden
Колата ми
Къщата на Каролайн ♥  Pink-lamborghini-mur_460x0w
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Пет 17 Дек 2010, 23:33

Докато вървяхме към тях не спирахме да се смеем. Беше супер весело. 5 минути преди да стигнем до тях я хванах за ръката. Така стигнахме до тях. Къщата и беше доста яка на вид.
- Уоу,готина къща си имаш.
Гледах към къщата,наистина ми харесваше. Вероятно не е толкова зле да си имаш къща. Застанах зад нея,погалих я по рамото и прошепнах:
- Има ли някакви правила на това парти! – целунах я по врата и вдишах аромата и.
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Пет 17 Дек 2010, 23:42

Пристигнахме до вкъщи хванати за ръка. Джейсън хареса къщата. Попита ме дали има правила на партито. Засмях се
-Не няма. Всичко е позволено.
Погледнах го с усмивка на лицето. Отидох до вратата. Отключих и го поканих вътре. Седнахме на дивана. Налях му една чаша с алкохол. Всякаш не излизахме от бара и не бяхме пили досега, а тъкмо започвахме нашето парти.
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Пет 17 Дек 2010, 23:46

Каза,че няма правила. Оуу даа. Покани ме вътре. Влязохме и тя наля ми 1 чаша с алкохол. Взех чашата и отпих от нея.
- За какво си мислиш?
Такива неща ми преминаваха през главата и ми беше много любопитно какво си мисли тя. Оставих чашата и я погледнах заинтересовано. Сякаш обсъждахме някой много важен въпрос.
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Съб 18 Дек 2010, 21:32

Отпих една голяма глътка от чашата ми и казах
-Мисля за нещата, които могат да се случат между нас
Погледнах го чаровно. Оставих чашата ми на масата и се приближих много близо до него
-Нека по-добре ти покажа
Бях решила, че вече е време за забавления и започнах да го целувам страстно, както само аз умеех.
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Съб 18 Дек 2010, 21:38

Тя отпи 1 голяма глътка от чашата и ,и каза че мисли за нещата които може да се случат между нас. Приближи се и каза че е по-добре да ми го покаже. Ооо да и аз съм на същото мнение. Целуна ме супер страстно. Това момиче се целуваше невероятно. Буквално не бях срещала такова. Отвърнах и със същата страст. Разкъсах блузата и като не спирах да я целувам. Съблякох моята и отново я целувах. Хванах я за талията и я поставих на дивана. Харесваше ми на къде бие. Това момиче..това момиче не спира да ме изумява!
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Съб 18 Дек 2010, 21:48

Джейсън разкъса блузата ми. Беше страшно секси. Събори ме на дивана и не спираше да ме целува. Скоро останах само по по бельо. Той не спираше да опипма цялото ми тяло. Всичко стана още по-горещо, когато останах гола. След това прокарах ръка по панталоните му. Това определено много му хареса, затова продължих да го правя. Чувството беше невероятно. От устните ми не спираха да излизат радостни стенания.
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Съб 18 Дек 2010, 21:57

Прокара пръсти по панталона ми. Подяволите! Какво прави той още там. Свалих го със светкавична скорост. Останах както майка ме е родила! Тялото и беше като изваяно от бога! Не спирах да прокарвам пръсти през тялото и. Стигнахме до съществената част. Бях отгоре и контролирах нещата. Харесваше ми пък и си личеше че и тя ще остане доволна. Ускорявах темпото. Влизах и излезах пак и пак и пак..... Стенанията ни се чуваха из цялата стая. Вероятно и в близките стаи също. Телата ни трептяха от удоволствие.
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Съб 18 Дек 2010, 22:06

Не спирах да викам от удоволствие. А той започна да го прави се по-бързо и по-бързо като направо ме подлудяваше. Чувствах се невероятно. След малко реших, че е време и аз да контролирам нещата за малко. И бях отгоре. Личеше си, че това още повече му харесваше.
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Съб 18 Дек 2010, 22:12

Тя взе нещата в свои ръце. Контролираше всичко. Това ми харесваше още повече,харесвам такива момичета! Реших да поиграем малко мръсно! Съборих я от мен и паднахме на земята. Усмихнах и се задъхано и тя на мен. Преобърна ме така че тя да е отгоре ми. Харесвах мръсната игра! Повдигнах я и я притиснах към стената като не продължавах да влизам в нея. Междувременно с устни обхождах голяма част от тялото и.
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Съб 18 Дек 2010, 22:20

Джейсън не спираше да ме целува. Това ме караше да се чувствам невероятно. От удоволствие не можех да се спра да викам. Както и мръсните му игри. Много си падах по такъв вид игри. Прокарах пръсти по гърба му и съвсем леко го драсках. Той нямаше нищо против. След малко отново влезе в мен. Подпрях се още повече на стената и го притиснах към себе си. Исках да го усещам още повече
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Съб 18 Дек 2010, 22:24

Харесваше ми как се притискаше до тялото ми. Харесваше ми как ме драскаше с ноктите си . Предимството да си вампир: Не боли,зараства бързо. Вече откривах приимуществата. За кратко спрях да я целувам и казах:
- Искаш ли да направим бърза разходка из къщата? - продължавах докато чаках отговора и.

Пиши най-малко 4 реда.
От Афродита.
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Съб 18 Дек 2010, 22:30

По едно време, той спря и ме попита дали искам да направим обиколка из къщата. Идеята страшно ми допадна. Харесвах такива неща. Отговорих му почти мигновено
-Да разбира се
Погледнах го с невероятно секси поглед и чаках да видя къде първо искаше да отидем
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Съб 18 Дек 2010, 22:36

Тя се съгласи и ми се усмихна страшно секси. Усмихнах и се и както я бях притиснал до стената я хванах за задника и се пренесохме до съседната стая,която изглеждаше че е кухнята. По средата на кухнята имаше плот. Разбутах всичко коквото беше отгоре му и я поставих там. След което започнах да обхождам с език цялото и тяло. Тя го хареса,определено го хареса!
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Съб 18 Дек 2010, 22:46

Пренесохме се в кухнята. Той ме сложи върху плота и започна да обхожда цялото ми тяло с език. Възбуди ме още повече. Сега освен стенанията ми ,които не мога и да си помисля къде са се чували, сега потрепервах от удоволствие и се притисках още по силно към плота. След малко реших, че трябва и аз да направя нещо за него. Пренесохме се в моята стая. Аз го бутнах на леглото и започнах да го целувам бавно и страстно по цялото тяло.
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Съб 18 Дек 2010, 22:58

Пренесохме се в някаква стая. Доста лъскава. Бутна ме на леглото и започна да ме целува страстно по цялото ми тяло! Това ме възбуждаше още повече. Стояхме така няколко минути и реших че заслужава следващото. Избутах я във банята и влязохме във ваната която по-някаква случайност беше пълна. На мокро беше още по- готино. Влязох във нея и тя извика от удоволствие. Продължавах да го правя като стенех също. Водата беше топла и това го правеше още по-приятно. Гмурнах се под водата и започнах да я целунам от корема нагоре. Продължих до врата и свърших на устните и. Целувах я супер страстно и готино,а тя никак не изоставаше!
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Каролайн ♥ Нед 19 Дек 2010, 17:52

Джейсън ме пренесе в банята, където ме бутна във ваната и започна да ме целува под водата. Не бях изпитвала такова водно удоволствие досега. Аз също го целувах. Той отново влезе в мен- Във водата чувството беше още по- приятно и възбуждащо. Не спирахме да стенем. Двамата свършихме едновременно. Беше най-готиния секс, който съм правила досега. Знаех че, тази нощ няма да е единствената между нас и че ще имаме още много такива - бурни и страстни нощи заедно.
Каролайн ♥
Каролайн ♥

Брой мнения : 77
Join date : 14.12.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Джейсън Диипс Нед 19 Дек 2010, 18:43

От прозореца на банята имаше изглед към басейн. Вероятно задния двор. Хванах я и прелетяхме през прозорееца към басейна като поех удъра от стъклото. Все пак е дама,не исках да нараня нежната и кожа. Поднахме в басейна и аз се засмях. След което започнах да я целувам по врата. По-късно щях да и се извиня за мебелите,просто сега не ми стигаше времето. :D Просто не можех да и устоя!
Джейсън Диипс
Джейсън Диипс

Брой мнения : 51
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Непостоянно

Върнете се в началото Go down

Къщата на Каролайн ♥  Empty Re: Къщата на Каролайн ♥

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите