The Vampire Diaries RPG fan forum
Добре дошъл в сайта.Регистрирай се и се забавлявай!

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG fan forum
Добре дошъл в сайта.Регистрирай се и се забавлявай!
The Vampire Diaries RPG fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Създаване на вещер/вещица
Мy Story EmptyСъб 11 Юни 2011, 09:09 by Бони Бенет

» Създаване на вампир
Мy Story EmptyПон 14 Мар 2011, 12:10 by Джаред Блейд

» Другарче за РП!!
Мy Story EmptyПон 03 Яну 2011, 21:34 by Катрин Гилбърт

» Създаване на върколак
Мy Story EmptyВто 28 Дек 2010, 16:34 by Harper Collins

» Hot or not ( за предишния )
Мy Story EmptyПон 27 Дек 2010, 16:32 by Катрин Гилбърт

» Оцени подписа на предишния
Мy Story EmptyПон 27 Дек 2010, 10:28 by Деймън Салватор

» Just Caroline's stupid graphics.....
Мy Story EmptyПет 24 Дек 2010, 18:36 by Бела ♥

» Търся (гадже,брат,сестра,някой за едната вечер)
Мy Story EmptyПет 24 Дек 2010, 15:10 by Робин Чедуик

» Къщата на Бела ♥
Мy Story EmptyЧет 23 Дек 2010, 14:47 by Бела ♥

Мy Story 1502233C

Мy Story

4 posters

Go down

Мy Story Empty Мy Story

Писане  Катрин Гилбърт Съб 18 Дек 2010, 22:54

Ще започна с моята история..Значи..първо ще ви представя персонажите .. за да имате представа кой кой е хаха
Нина Добрев в ролята на Лиса Гейдж
Иън Сомърхалдър в ролята на Тайлър Доусън
Робърт Патинсън в ролята на Джейк Доусън
Кандис Акола в ролята на Мелинда Стоун
Стивън МакКуин в ролята на Мейсън Гейдж
и още други, които ще бъдат поставаяни постепенно хахх

Предговор
Казвам се Лиса Гейдж.Както всеки и аз си имам тъмна тайна.Аз съм вампир.Ето я и историята за превръщането ми.
1.Пристигането
Отново се местихме .. беше ми писнало от натоварения график на баща ми.Този път ще живеем в Мистик Фолс.Поредният глупав и скучен град..не мисля, че ще се задържим повече от 2 седмици.Къщата и квартала изглеждаха добре..Качих се в стаята си и започнах да разопаковам.Исках всичко да мине по-бързо.Не ми стигаше цялата тази глупост с местенето..ами и училището започваше утре.
Ново училище, нови хора, нови приятели..ако изобщо обърна внимание на някого.Вече бях оправила багажа си когато видях, че навън вече е тъмно и реших да си легна.
Следващият ден дойде много бързо.Станах рано .. бях в ужасно настроения .. сякаш някой ми е изял закуската.Набързо изпих чаша кафе извиках брат си и тръгнахме към училище.Той определено се вълнуваше от новото място повече от мен и това си личеше.Не спря да говори през целия път към училище, но аз не го слушах.Бях заета с това да се настройвам негативно и да изолирам всички цял ден.Най-после бяхме там.Училището имаше огромен двор и няколко игрища.По тревата сякаш накацали седяха ученици на групички.Всички се радваха да се видят.Минавайки покрай тях усещах злобните им очи върху мен.Побързах да вляза вътре и да си взема програмата.Когато се обърнах за да видя дали брат ми идва, Мейсън вече се бе настанил при една от групичките..Глупак помислих си аз и продължих.Първият час имах история.Влязох в стаята и отново същото..всички ме зяпаха, сякаш съм паднала от небето..или може би бях облякла блузата си наобратно...След малко учителят дойде и се започна с досадното представяне на новата ученичка..тоест мен!Трябваше да изляза отпред и да разкажа нещо за себе си..трябвало да ме опознаят.Казах едно сурово "здрасти" и замълчах като пън.Седнах си.През целият час върших любимото си занимание-да драскам на последната страница от тетрадката си.Званецът би.Аз излязох бързо от стаята но в коридора се блъснах в някой..този някой имаше стегнато тяло..Тетрадите ми паднаха и се наведох да ги събера.Вдигнах глава и срещу себе си видях най-красивите сини очи, които бях виждала.Гледах ги като обезумяла.
-Аз съм Тайлър, Тайлър Доусън.Приятно ми е!-каза синеокия красавец чакайки ме да реагирам адекватно.
Искаше ми се да потъна в земята, защото не спирах да го гледам в очите.Накрая отместих поглед и казах:
-Аз съм Лиса и на мен ми е приятно..имаш..красиви очи...
-Благодаря ти..всеки ми го казва!Съжалявам..нека ти помогна
-Няма нужда казах аз..но той вече беше събрал всичките ми неща като тетрадката, на която бях рисувала се озова най-отгоре.
-А ти рисуваш красива-каза ми той
-О, това ли..само някаква драсканица..но все пак благодаря.-Май плана ми да изолирам всички се провали.Но щеше да е голяма грешка да игнорирам това момче.
-Какъв час имаш?-попита ме той
-Математика..ти?
-Аз също..надявам се, че си добра по математика..трябва да преписвам от някого!-чудесно вече си осигурих и до кого да седя в часовете по математика.
Докато говорихме дойде някакво момиче и целуна Тайлър..Позрави го и отмина, като се обърна и му намигна.
-Съжалявам-каза той, това е бившата ми приятелка.Все още не може да превъзмогне раздялата.
-Няма нищо!-казах нервно аз-Случва се!
-Винаги прави така когато ме види с момиче..знам че е ужасно-той беше също толкова нервен колкото и аз.
-Е..да не закъсняваме за час!

*****************************************************************
за сега това е първа глава или..нещо такова!Може да изразите мнение .. ама според мен ще е по-добре да ми кажете какво мислите на лично съобщение..надявам се да ви хареса ;]

Катрин Гилбърт
Катрин Гилбърт

Брой мнения : 123
Join date : 14.12.2010
AGE : 179
Местожителство : Мистик Фолс

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Афродита Салваторе Съб 18 Дек 2010, 23:54

Много ми харесва замисъла на историята,прилича ми на Здрач.Очаквам продължение.
Афродита Салваторе
Афродита Салваторе
Админ

Брой мнения : 262
Join date : 12.12.2010

https://vampiresdiaries-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Уилям Брадли Съб 18 Дек 2010, 23:55

Супер е! :) Ще чакам продължението ;)
Уилям Брадли
Уилям Брадли

Брой мнения : 50
Join date : 18.12.2010

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Деметрия Ловато Съб 18 Дек 2010, 23:56

Невероятно ееее! lol!
Деметрия Ловато
Деметрия Ловато

Брой мнения : 213
Join date : 15.12.2010
AGE : 195
Местожителство : Мистик Фолс

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Катрин Гилбърт Нед 19 Дек 2010, 00:02

Мерси много..
Катрин Гилбърт
Катрин Гилбърт

Брой мнения : 123
Join date : 14.12.2010
AGE : 179
Местожителство : Мистик Фолс

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Катрин Гилбърт Нед 19 Дек 2010, 18:22

2.Приятели..?!?!
Часът по математика беше пълна скръб.Учителят размахваше пръст наляво, надясно и обясняваше някакви глупави задачи.Усещах как Тайлър се е загледал в мен.Обърнах се и погледите ни се засякоха.За пореден път се убедих колко са сини очите му..небесно сини.Струваше ми се, че мога да се гмурна в тях..необятни..
Звънецът ме върна обратно към реалността и спрях с фантазиите за плуване.Бързо излязох през вратата търсейки следващата стая.В коридора се натъкнах не едно момиче.Беше висока, слаба, имаше красива руса коса и .. сини очи..тези сини очи ме преследваха на всякъде!
-Здравей-каза ми тя-Аз съм Мелинда Стоун!Приятно ми е!
-Лиса Гейдж...и на мен!
-Нова ли си?-гласът и звучеше толкова топъл и мек..изглеждаше приятен човек
-Да .. преместих се вчера..тук съм с по-малкият си брат..сигурно вече го познаваш, сигурно вече цялото училище го познава.
-Мейсън е твой брат?Ама вие никак не си приличате..той е толкова забав..нямах това предвид.Съжалявам!
-Няма нищо!-сложих на лицето си най-лъжливата усмивка..малка глупачка..не си приличаме..тя изобщо познава ли ме??
-Е все пак не знам нищо за теб..може ти да си по-забавната част от семейството!Нека ти се реванширам..да излезем след училище, мога да те разведа из града!
-Добре!-съгласих се аз, днес достатъчно бях изневерила на плана си!
-Ще се видим после!-каза тя като ми се усмихна и тръгна..след няколко крачки се обърна и ми махна
-До после!-казах аз след нея.
Продължих към стаята, в която имам час и минавайки покрай мъжката тоалетна чух, че някой вика..сякаш го боли.Прибилижих се и отворих вратата.
-Мейсън!-извиках от ужас.Влизайки видях някакви здравеняци да бият брат ми.
-Какво правите идиоти такива..Какво си направил идиот такъв?!?!-не знаех на кого съм по-бясна на здравеняците или на брат ми
-Хахаа..някой май си има лична охрана!!Страх ме ее!-каза един от биячите
-Лиса махай се от тук!-брат ми се бе ядосал, че се бъркам в неговите глупости
-Веднага пуснете брат ми!-опитах се да звуча колкото се може по-лоша.Не разбрах какво точно се случи, но глутницата остави брат ми и се отдръпна.Обърнах се и зад себе си видях Тайлър.
-Мейсън веднага изчезвай!..Веднага!Чакай ме в колата!-бях му ужасно ядосана, че се забърква в каши още от първият ден.
-Направите ли го отново..ще съжалявате, че сте се родили!-Изражението на Тайлър беше каменно.Беше сериозен и дори мускулче от лицето му не мръдна докато гледаше глупаците-Вън!
Той направи някакъв странен тик с очите си и момчетата излетяха от стаята сякаш бяха омагьосани.Обърна се към мен и ми каза:
-Добре ли си?
-Да..нищо ми няма, но не мисля същото за брат си!Аз..аз ще тръгвам!
Запътих се към колата, като напълно забравих, че имам още един час.Когато влязох брат ми седеше на предната седалка бършейки кръвта от носа си с тениската си.Влязох в колата и тряснах вратата след себе си.
-Ти луд ли си?Първият дене и ти вече си с разкървен нос!Какво си свършил пак??Не мога да повярвам!Писна ми от твоите глупости..Писна ми да съм ти детегледачка!
-Ще млъкнеш ли най-после?-той изглеждаше ужасно-Винаги ме нападаш без дори да си чула как стоят нещата!
-И как стоят нещата..би ли ми обяснил??
-Благодаря, че попита!Докато бях в двора на училището едно момиче ми се нахвърли и ме целуна..не и отвърнах.Станах и тръгнах към сградата.Тогава тези идиоти започнаха да ме гонят.Скрих се в тоалетната, но те ме намериха и започнаха да ме бият..
-И какво общо има момичето с боя?
-Би ли ме изслушала...Единият от тях каза, че тази глупачка му е гадже..опитах да му обясня, но..
-Слизай от колата отиваме при директора!Няма да останат безнаказани!
-А на мен ми омръзна да ме третираш като дете!-Мейсън ми се развика-Няма да ходя никъде..пали глупавата кола искам да се прибера!
Опитах се да кажа нещо но викането му ме спря.
-Искам да се прибера!-гледаше ме настоятелно..очите му бяха сериозни
-Добре .. потегляме към къщи..трябва да се справим с това кървене!-излязох от паркинга на училището и тръгнах към къщи.Щом паркирах колата, Мейсън трясна вратата и се изстреля нагоре по стълбите към стаята си.Мрънканетона баща ми остана за мен.
-Какво се е случило..Лиса..Лиса какво му е на брат ти?-татко се бе разтревожил, но аз бях достатъчно ядосана за да му отговоря.
-Иди и го питай сам!-промърморих аз и отидох в стаята си.Проснах се на леглото, но след малко чух някакво почукване.Показах се на прозореца, а долу стоеше Тайлър.Излязох навън.
-Как е Мейсън?-изглеждаше загрижен
-Ще се оправи!Не се безпокой!...Ти как научи къде живея?
-Хмм..ще се учудиш колко много неща знам!-каза той и се усмихна-Искаш ли да се поразходим?
-Ами..ще е добре да се отърся от случките днес-усмихнах се аз и тръгнах към него.
Катрин Гилбърт
Катрин Гилбърт

Брой мнения : 123
Join date : 14.12.2010
AGE : 179
Местожителство : Мистик Фолс

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Деметрия Ловато Нед 19 Дек 2010, 21:35

Страхотно еее! Некст ---->
Деметрия Ловато
Деметрия Ловато

Брой мнения : 213
Join date : 15.12.2010
AGE : 195
Местожителство : Мистик Фолс

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Катрин Гилбърт Нед 19 Дек 2010, 21:37

Деметрия Ловато написа:Страхотно еее! Некст ---->
Благодаря ти!
Катрин Гилбърт
Катрин Гилбърт

Брой мнения : 123
Join date : 14.12.2010
AGE : 179
Местожителство : Мистик Фолс

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693

Върнете се в началото Go down

Мy Story Empty Re: Мy Story

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите